Listopad 017

By Markéta Koutová - 10:58

Konečně můžu říct, že se cítím šťastně. Ano, asi nikdy to nemůže být ideální, ale v rámci možností jsem šťastná. Všechny ty hrůzy, které se staly v září a říjnu prostě zmizely a zbyl jen klid a pohoda. Opět jsem poznala, že vždycky bude zase líp.
V článku z října jsem psala o své nové kapele a s radostí vám můžu říct, že jsem v ní zatím vydržela a baví mě to víc a víc. V našem repertoáru máme hlavně rockovou hudbu, ale té jsem naprosto oddaná. Našla jsem v těch lidech druhou rodinu. Vím, že mě vždycky podrží a takových lidí je prostě málo. Díky nim jsem si začala víc věřit ve zpěvu a k tomu se pojí to, že se v neděli chystám na casting na Superstar. Nemůžu tomu uvěřit. Zatím jsem to řekla jen svým nejbližším, takže tohle je vlastně takové uveřejnění. Ten první casting zatím v televizi není, na něm se teprve vybírají lidé, kteří do té televize půjdou. Nemám nějak extra velké ambice a můj největší cíl zatím je projít tím prvním castingem, ale jsem na to hodně zvědavá.
Také jsem si odtancovala svou druhou prodlouženou, která byla docela dobrá a užila jsem si jí.
Škola je stále strašná, k tomu prostě víc říct nejde, ale bohužel se do ní musí.
Se svojí nejlepší kamarádkou Madlenkou jsem byla na koncertu Chinaski, který se hodně vydařil a určitě na něj budu ještě dlouho vzpomínat.
Upřímně doufám, že mi to štěstí ještě nějakou dobu vydrží, protože není nic nad úsměv, který jde od srdce a není přetvářkou.
A jaký byl váš měsíc? :) • Share:

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Hrozně mě baví tyhle tvoje "life story" :) Jsem ráda, že už ti je líp a jsi šťastnější, mimochodem budu v Superstar držet palce :) A co se školy týče ber to víc pozitivně, máš tam přece spoustu přátel! Ale naprosto chápu tvé pocity, já sice školu měla vždy ráda, ale brácha ji vyloženě nenávidí :D jsou to pro něj muka a utrpení :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mooc děkuju! :) Já jí taky vyloženě nenávidím no :D

   Vymazat
 2. Tak to jsem moc ráda, že se teď máš líp a jsi šťastnější :) V Superstar držím palce, doufám, že nám potom o ní napíšeš! :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. óóó, milujem takéto krásne západy slnka!!! krásne fotky! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY | CHRISTMAS GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 4. Je skvělé, že si v kapele našla svou druhou rodinu :) Držím palce v Superstar! :) Já zpívat neumím,haha :D


  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, to je paráda, zní to skvěle. Ať ti to vydrží a s kapelou se daří! Držím vám palce. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ily❤ ty jsi zlaticko moje vid����

  OdpovědětVymazat