Výraznější líčení

By Markéta Koutová - 5:24

Ahoj! Dneska je naprosto krásně, chystám se do Prahy, protože mám už nějakou dobu poukázky do Intersportu a chci je konečně použít a říkala jsem si, že bych se zase mohla zkusit nějak výrazněji nalíčit a třeba to i dát na blog. Nelíčím se každý den, makeup nosím minimálně a do školy nosím většinou jen řasenku a tvářenku, ale když už se jednou za čas namaluji, tak mě to neskutečně baví a mám radost z toho, když se to povede.
 Tenhle look jsem na sobě vytvořila před pár dny a po dlouhé době jsem zkoušela výraznější linky. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli je to to pravé ořechové, ale ve finále se mi to strašně líbí a v podstatě mi to ani nezabralo tolik času (cca 10 minut).
 Co říkáte na výraznější líčení vy? Líbí se vám nebo vám to připadá přehnané? A jaký je váš názor na dlouhé linky?


Použité produkty:

Maybelline colour tattoo
Podle mě naprosto super stíny, vydrží opravdu hodně dlouho a na očích vypadají moc pěkně. Jsou krémové a jednoduše se nanáší. Jsou také doporučené pro uživatele kontaktních čoček, takže pro mě paráda.


Trend it up Elastic eye shadow
Tyhle stíny používám spíše jako podklad a poté na ně nanesu další, ale i jako samotné vypadají poměrně dobře. Mají jednu nevýhodu a tou je, že celkem dost práší, takže tady už je to nanášení trochu těžší, ale ve finále jsem s nimi také spokojená a teprve teď mi došlo, že je vlastně nosím celkem často.

NYX epic ink liner
Doma mám nejméně 10 druhů různých očních linek, ale tyhle jsou ze všech nejlepší. Nerozmazávají se a dělají krásné a ostré linky. Najednou mám linky hotové mnohem rychleji, takže určitě doporučuji.


 • Share:

You Might Also Like

22 komentářů

 1. Výraznejšie líčenie som vždy chcela skúsiť ale nejak som nikdy nemala príležitosť ísť až nejak do extrému - možno iba raz. Veľmi sa mi tvoje líčenie páči :)

  Klaudia Duranova BLOG  / check my IG

  OdpovědětVymazat
 2. To já jsem líná i na tu řasenku do školy :D Vždy si řeknu, že je to jen škola :D Já na výrazné líčení nejsem :) Celkově na to malování nejsem, protože mamka se nijak nelíčí, takže ani nemám, kdo by mě to naučil, ale mě to zas tak nevadí :) Aspoň se mě nikdo nelekne, když nejsem namalovaná, protože nejsem v 98% času namalovaná :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje mamka vždycky říká, že když se nemaluješ, tak se tě nikdo poránu nelekne a když se namaluješ, tak jsi za krásku :D takže máš pravdu :)

   Vymazat
 3. Já nosím jen řasenku a make-up či celkově líčení jsem nikdy nepoužívala. Linky máš udělané pěkně, ale ty stíny se mi moc nelíbí, teda spíš to, jak je máš nanesené, ale asi se každému líbí něco jiného. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celkový makeup také nosím jen jednou za uherský rok, cítím se v tom nepohodlně :) Děkuji za názor :)

   Vymazat
 4. Moc pěkné líčení, výraznější líčení ti sedí :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Já v líčení tak zběhlá nejsem, což mě na jednu stranu mrzí. Tobě to ale neskutečně sluší! :)

  S láskou,
  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětVymazat
 6. Líčení je krásné :) Mně se výraznější líčení líbí, ale upřímně jsem na něj asi moc líná, a tak většinou zůstávám u své jednoduché klasiky :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Já ve finále také, třeba do školy bych se s tímhle nepatlala :D :)

   Vymazat
 7. Já také většinou nosím pouze řasenku. Toto vypadá ale hezky :)
  Kombinace více než jedné barvy a přece jen to vypadá hezky a nepřeplácaně :)
  Měj se!

  http://novinky-simic.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné líčení! Já miluji výraznější líčení, takže tohle velmi ráda odzkouším! :-)
  -Jinak určitě víc takových líčení, sekne ti to:-).

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné líčení :) linka je super, taky často nosím linky, i když ne tak dlouhé :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) já tyhle dlouhé linky také až tolik nenosím, ale fakt se mi líbí :)

   Vymazat
 10. Moc ti to sluší, vypadá to na tobě fakt hezky! Já si dělala linky dříve, teď už jsem nenosím, ale vždycky bylo nejtěžší udělat dvě stejné. :D

  OdpovědětVymazat
 11. Dost dobrá linka, já si ji tak nikdy nenakreslím :-D

  OdpovědětVymazat