Výraznější líčení

Ahoj! Dneska je naprosto krásně, chystám se do Prahy, protože mám už nějakou dobu poukázky do Intersportu a chci je konečně použít a říkala jsem si, že bych se zase mohla zkusit nějak výrazněji nalíčit a třeba to i dát na blog. Nelíčím se každý den, makeup nosím minimálně a do školy nosím většinou jen řasenku a tvářenku, ale když už se jednou za čas namaluji, tak mě to neskutečně baví a mám radost z toho, když se to povede.
 Tenhle look jsem na sobě vytvořila před pár dny a po dlouhé době jsem zkoušela výraznější linky. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli je to to pravé ořechové, ale ve finále se mi to strašně líbí a v podstatě mi to ani nezabralo tolik času (cca 10 minut).
 Co říkáte na výraznější líčení vy? Líbí se vám nebo vám to připadá přehnané? A jaký je váš názor na dlouhé linky?


Použité produkty:

Maybelline colour tattoo
Podle mě naprosto super stíny, vydrží opravdu hodně dlouho a na očích vypadají moc pěkně. Jsou krémové a jednoduše se nanáší. Jsou také doporučené pro uživatele kontaktních čoček, takže pro mě paráda.


Trend it up Elastic eye shadow
Tyhle stíny používám spíše jako podklad a poté na ně nanesu další, ale i jako samotné vypadají poměrně dobře. Mají jednu nevýhodu a tou je, že celkem dost práší, takže tady už je to nanášení trochu těžší, ale ve finále jsem s nimi také spokojená a teprve teď mi došlo, že je vlastně nosím celkem často.

NYX epic ink liner
Doma mám nejméně 10 druhů různých očních linek, ale tyhle jsou ze všech nejlepší. Nerozmazávají se a dělají krásné a ostré linky. Najednou mám linky hotové mnohem rychleji, takže určitě doporučuji.


You May Also Like

22 komentářů

 1. Výraznejšie líčenie som vždy chcela skúsiť ale nejak som nikdy nemala príležitosť ísť až nejak do extrému - možno iba raz. Veľmi sa mi tvoje líčenie páči :)

  Klaudia Duranova BLOG  / check my IG

  OdpovědětVymazat
 2. To já jsem líná i na tu řasenku do školy :D Vždy si řeknu, že je to jen škola :D Já na výrazné líčení nejsem :) Celkově na to malování nejsem, protože mamka se nijak nelíčí, takže ani nemám, kdo by mě to naučil, ale mě to zas tak nevadí :) Aspoň se mě nikdo nelekne, když nejsem namalovaná, protože nejsem v 98% času namalovaná :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje mamka vždycky říká, že když se nemaluješ, tak se tě nikdo poránu nelekne a když se namaluješ, tak jsi za krásku :D takže máš pravdu :)

   Vymazat
 3. Já nosím jen řasenku a make-up či celkově líčení jsem nikdy nepoužívala. Linky máš udělané pěkně, ale ty stíny se mi moc nelíbí, teda spíš to, jak je máš nanesené, ale asi se každému líbí něco jiného. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celkový makeup také nosím jen jednou za uherský rok, cítím se v tom nepohodlně :) Děkuji za názor :)

   Vymazat
 4. Moc pěkné líčení, výraznější líčení ti sedí :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Já v líčení tak zběhlá nejsem, což mě na jednu stranu mrzí. Tobě to ale neskutečně sluší! :)

  S láskou,
  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětVymazat
 6. Líčení je krásné :) Mně se výraznější líčení líbí, ale upřímně jsem na něj asi moc líná, a tak většinou zůstávám u své jednoduché klasiky :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Já ve finále také, třeba do školy bych se s tímhle nepatlala :D :)

   Vymazat
 7. Já také většinou nosím pouze řasenku. Toto vypadá ale hezky :)
  Kombinace více než jedné barvy a přece jen to vypadá hezky a nepřeplácaně :)
  Měj se!

  http://novinky-simic.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné líčení! Já miluji výraznější líčení, takže tohle velmi ráda odzkouším! :-)
  -Jinak určitě víc takových líčení, sekne ti to:-).

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné líčení :) linka je super, taky často nosím linky, i když ne tak dlouhé :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) já tyhle dlouhé linky také až tolik nenosím, ale fakt se mi líbí :)

   Vymazat
 10. Moc ti to sluší, vypadá to na tobě fakt hezky! Já si dělala linky dříve, teď už jsem nenosím, ale vždycky bylo nejtěžší udělat dvě stejné. :D

  OdpovědětVymazat
 11. Dost dobrá linka, já si ji tak nikdy nenakreslím :-D

  OdpovědětVymazat